OŚWIADCZENIE Dyrektora Instytutu Parazytologii im. Witolda Stefańskiego W SPRAWIE PREPARATU PRZECIWPASOŻYTNICZEGO „GERMITOX”

Mgr Aleksandra Cybulska laureatką Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii: Naukowiec przyszłości.
6 listopada 2019
GALA POLSKIEJ NAGRODY INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2019
17 grudnia 2019

W związku z pojawiającymi się na ostatnio informacjami zatytułowanymi:BRODAWCZAKI Z POWODU PASOŻYTÓW I ROBAKÓW W JELICIE!
KAŻDA OSOBA Z BRODAWCZAKAMI JEST JEDZONA OD WEWNĄTRZ!”,
jako Dyrektor Instytutu Parazytologii im. Witolda Stefańskiego stanowczo zaprzeczam zamieszczanym tam danym. Instytut nigdy nie uczestniczył w badaniach nad preparatem  przeciwpasożytniczym Germitox . Dodatkowo informuję, że nazwa jednostki, która promuje preparat jest fałszywa i powstała w wyniku połączenia nazw kilku renomowanych jednostek naukowych w kraju. Dodatkowo bez naszej wiedzy wykorzystano nazwisko jednego z naszych pracowników. A zatem profesor, promujący preparat jest osobą fikcyjną, podobnie jak jego wizerunek.

Jednocześnie informuję, że na bieżąco na forach społecznościowych reaguję na wszelkie tego typu nieprawidłowe informację, szkalujące dobre imię Instytutu. Jednakże właściciele sponsorowanych stron usuwają moje komentarze umieszczając  fałszywe informacje ponownie.